Dla wielu osób, chcących związać swoją przyszłość z profesjonalnym trenowaniem innych, problem stanowi znalezienie odpowiedniego kursu. Decydując się na kurs instruktora personalnego, chcemy by zdobyty certyfikat faktycznie odzwierciedlał nasze umiejętności w prowadzeniu treningów. Spośród wielu ofert wybranie tego najlepszego jest o tyle trudne, że przecież nie znamy pracy instruktora personalnego „od środka”  więc nie wiemy na co zwracać uwagę.

Nie daj się nabrać na tanie hasła reklamowe i weekendowe oferty

Przeglądając dostępne w swojej okolicy oferty kursów na instruktorów personalnych mamy do wyboru naprawdę bogatą ofertę. Jak więc wybrać najbardziej odpowiedni kiedy wiele ośrodków kusi nas międzynarodowymi certyfikatami i profesjonalną kadrą. Inne szkoły oferują natomiast kursy weekendowe lub przez Internet, ale umówmy się, że nikt myślący poważnie o tej pracy nie bierze ich chyba pod uwagę.

Kurs instruktora personalnego – czym kierować się przy wyborze?

Wybór odpowiedniego kursu nie jest wbrew pozorom sprawą prostą, a elementów na które należy zwrócić uwagę jest naprawdę sporo. Decydując się na kurs instruktora personalnego wybierajmy sprawdzone ośrodki, jak akademie sportowe, w których zajęcia prowadzą trenerzy z wieloletnim doświadczeniem.  Istotny jest także program kursu. Powinien zawierać szczegółowe informacje, a nie tylko puste hasła. Ważna jest też ilość zajęć praktycznych, które pozwolą zdobyć niezbędną praktykę trenerską. Należy zwrócić również uwagę, jakie dokumenty otrzymamy po ukończonym kursie. Odpowiedni kurs instruktora personalnego  pozwoli zdobyć rozległą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy mieć pewność że nasz certyfikat przedstawia faktycznie realną wartość.

 

Zadzwoń:
+48 769 348 307

Zobacz stronę:
https://www.wes.edu.pl/kursy/
”Kurs